Registracija telefonu +370 315 21863

Gyventojų prisirašymas prie AFFIDEA grupės Alytaus Medea šeimos klinikos

web 2Gyventojų prisirašymas prie AFFIDEA grupės Alytaus Medea šeimos klinikos

Kviečiame prisirašyti prie Alytaus Medea klinikos, kur Jūsų laukia:

Norint prisirašyti prie mūsų klinikoje dirbančios šeimos gydytojos, registratūroje užpildykite prašymą bei pateikite šiuos dokumentus:

  • Suaugusiems: asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą ar asmens tapatybės kortelę).
  • Vaikams: gimimo liudijimą.

Klinika bendradarbiauja su teritorine ligonių kasa. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems ir klinikoje prisirašiusiems pacientams teikiamos pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos, kurios yra apmokamos (PSDF) biudžeto lėšomis. Šių paslaugų sąrašą galite rasti čia.

Į gydytoją kreipsitės visais sveikatos sutrikimų atvejais. Esant poreikiui, Jus gydantis gydytojas nukreips pas kitus gydytojus specialistus, jo siuntimas suteiks galimybę per 30 dienų užsiregistruoti ir gauti nemokamą konsultaciją bet kurioje Lietuvos gydymo įstaigoje, pasirašiusioje sutartį su TLK dėl konkrečių paslaugų.

Paslaugos pacientui pradedamos teikti prisirašymo dieną, tačiau mes rekomenduojame pirmajam vizitui registruotis po savaitės, kad spėtume tinkamai pasiruošti jūsų vizitui – iš ankstesnės Jūsų gydymo įstaigos gautume Jūsų ligos istoriją, gydytojas spėtų susipažinti su ja ir jau pirmojo vizito metu galėtų pateikti rekomendacijas gydymui ar ligų profilaktikai.

Vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583 „Dėl gyventojų prisirašymo prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų tvarkos“, asmuo (globėjas) už prisirašymo dokumentų tvarkymą įstaigai, kurioje jis prisirašo, moka 0,29 euro mokestį. Pasirinkęs kitą PASPĮ anksčiau nei po šešių mėnesių, už prisirašymo dokumentų tvarkymą ir medicinos dokumentų persiuntimą asmuo (globėjas) pasirinktai įstaigai moka 2,90 euro mokestį. Ši nuostata netaikoma Lietuvos Respublikos bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų moksleiviams bei aukštesniųjų ir aukštųjų mokyklų dieninių skyrių studentams, studijų laikotarpiu anksčiau nei po šešių mėnesių pasirenkantiems kitą PASPĮ, – jie moka 0,29 euro mokestį.


WEB_2

Šeimos gydytoja Elinga Pridotkienė. 

Daugiau apie gydytoją skaitykite čia.