Registracija telefonu +370 315 21863

Gydytoja endokrinologė Miglė Francaitė Daugėlienė - JAU PAS MUS!

/
Gydytoja endokrinologė Miglė Francaitė Daugėlienė - JAU PAS MUS!

Alytaus Medea (Affidea grupė) klinikoje pradėjo dirbti gydytoja endokrinologė, didelę profesinę patirtį turinti biomedicinos mokslų daktarė, Miglė Francaitė - Daugėlienė, atvykstanti konsultuoti iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų.

Kviečiame registruotis – tel. 8 315 21863.

SUSIPAŽINKITE SU SPECIALISTE!

Pagrindinės veiklos ir domėjimosi sritys:

Gydytoja endokrinologė Miglė Francaitė - Daugėlienė daugiausiai dėmesio skiria ir domisi cukrinio diabeto diagnostika ir gydymu, cukrinio diabeto priežiūra nėštumo metu, menstruacinio ciklo sutrikimais, endokrininės kilmės nevaisingumo diagnostika ir gydymu. Taip pat domisi ir skydliaukės, hipofizės bei kitų endokrininių liaukų patologijų diagnostika ir gydymo naujovėmis.

Išsilavinimas:

  • 2005 m. baigė Kauno medicinos universitetą, įgijo medicinos gydytojo kvalifikaciją,
  • 2011 m. įgijo gydytojo endokrinologo profesinę kvalifikaciją.
  • 2018 m. apgynė disertaciją tema „Nėščiųjų nutukimo paplitimas ir atokiosios gestacinio diabeto pasekmės motinoms ir jų vaikams, suteiktas medicinos mokslų daktaro laipsnis.

Profesinė patirtis/ Kvalifikacijos kėlimas:

  • Publikavo mokslinius straipsnius tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose leidiniuose.
  • Nuolat kelia kvalifikaciją ir gilinu žinias endokrinologijos srityje nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, seminaruose, kursuose.
  • Dalyvavo Europos Endokrinologų asociacijos kongresuose Portugalijoje ir Prancūzijoje, Europos diabeto tyrimų asociacijos kongresuose Portugalijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Tarptautiniame endokrinologų kongrese Pietų Afrikos respublikoje.

Narystė profesinėse, visuomeninėse organizacijose:

Yra Lietuvos endokrinologų draugijos narė, Europos endokrinologų draugijos narė, Tarptautinės endokrinologų draugijos narė, Europos kontraceptologijos ir reprodukcinės sveikatos draugijos narė.